Struktura

Dyrektor
Anna Lachowicz-Tomczyk

Antropolożka, cool hunterka, współpracująca z galeriami oraz polskimi artystami
i rękodzielnikami. Organizatorka wydarzeń kulturalno-społecznych oraz kuratorka cyklicznej wystawy Nieznane Oblicza Hinduizmu.

Pochodzi z Dusznik Zdroju, gdzie w latach 1998-2003 udzielała się w Młodzieżowej Radzie Miasta, pełniąc dodatkowo funkcję redaktora w miesięczniku „Samowyzwalacz”. Uczestniczka międzynarodowych wymian oraz plenerów malarskich i fotograficznych.

Absolwentka etnologii na Uniwersytecie Wrocławskim, a także specjalizacji: filozofia społeczna oraz zarządzanie dziedzictwem kultury materialnej. Obecnie doktorantka Studium Nauk o Kulturze Uniwersytetu Wrocławskiego. W Katedrze Etnologii i Antropologii Kulturowej prowadzi zajęcia dot. wybranych aspektów kultur indyjskich. Współzałożycielka i dyrektor Instytutu Studiów Azjatyckich. 
Asystent Dyrektora
Katarzyna Piekarz

Archeolożka, o dodatkowej specjalizacji archeologia sądowa. W swojej pracy dyplomowej Znaleziska przedmiotów brązowych w "typie unietyckim" na ziemiach polskich skupiła się na przedstawieniu typologii broni, narzędzi oraz ozdób wczesnej epoki brązu. 

Wielokrotna praktykantka wykopalisk archeologicznych na terenie Polski, badająca m.in. pl. Nowy Targ, będący reliktem średniowiecznego targu wrocławskiego. Uczestniczka plenerów malarskich i fotograficznych.

Fascynatka II wojny światowej i militariów, teorii architektury oraz sztuki pradziejowej. 
Rzecznik Prasowy
Beata Majkowska


Urodzona na Warmii wrocławianka z wyboru,zakochana w warszawskiej Saskiej Kępie. Absolwenka politologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Przez pierwsze lata studiów związana zawodowo z wrocławskim Ośrodkiem TVP, w latach 1994 - 2001
oficerprasowy prezydentów RP: Lecha Wałęsy i Aleksandra Kwaśniewskiego.

Po rozstaniu z Pałacem Prezydenckim współpracowała z redaktorem Krzysztofem Skowrońskim jako wydawca
i współautorka prowadzonych przez dziennikarza programów prowadzonych na antenie TV Puls oraz radiowej Trójki.

Ciekawa nowych doświadczeń przez pewien czas pracowała jako policjant Komendy Stołecznej, pełniąc
obowiązki rzecznika dyżurnego oraz w zespole prasowym warszawskiej Straży Miejskiej.

Autorka publikacji podsumowujących kolejne lata pierwszej kadencji prezydentury A. Kwaśniewskiego.

Wspólpracowała także z Panoramą Samorządową Dolnego Śląska jako korespon twarszawski. W 2003 roku wydana została zredagowana przez nią książka autorstwa Tomasza Lisa, Mariusza Ziomeckiego i Krzysztofa Skowrońskiego - "ABC dziennikarstwa".

Wielbcielka polskiej Sztuki oraz twórczości Joanny Chmielewskiej i Andrzeja Waligórskiego. Propagatorka zasad bezpieczeństwa dzieci - to dla nich napisała program profilaktyczny "Jeżyk Igiełka bawi i uczy bezpieczeństwa".

Motto życiowe: Najważniejsze to wszystko robić z pasją. 
Koordynator działu ds. artystycznych
Mateusz Karbowiak


Historyk i historyk sztuki. Mediewista, swoją działalność i pasję koncentrujący na średniowiecznych kodeksach oraz historii Polski czasów Bolesława Chrobrego.

Do Wrocławia przeniósł się z Lubina, gdzie jest członkiem Towarzystwa Miłośników Ziemi Lubińskiej i współpracownikiem Muzeum Ziemi Lubińskiej, w którym współtworzył wystawy poświęcone dziejom swojego rodzinnego miasta.

W wolnych chwilach bibliofil, meloman, filatelista, pisarz i entuzjasta kultury, sztuki i obyczajowości japońskiej.
Koordynator działu ds. rekrutacji, promocji i reklamy
Natalia Cichocka


Historyczka sztuki, psycholożka in spe, wieloletnia wolontariuszka niezliczonych wrocławskich festiwali kulturalnych, a także koordynatorka wolontariatu, współpracująca na stałe z Centrum Sztuki Impart oraz Instytutem Studiów Azjatyckich. W tej ostatniej instytucji jest organizatorką cyklicznych zajęć, przeznaczonych dla najmłodszych odbiorców kultury.

Od urodzenia mieszka we Wrocławiu, gdzie studiuje i pracuje. Nie wyobraża sobie mieszkać w innym mieście,
a Wrocław, pomimo wielu wad, wciąż jest najbliższym jej sercu miastem, z którym wiąże ją wiele wspomnień, rodzina, wielu znajomych i niezliczone imprezy kulturalne.

Absolwentka klasy plastycznej 13 Liceum Ogólnokształcącego, następnie kończy studia licencjackie na wydziale
historii sztuki, gdzie obrania pracę nt. wrocławskiej secesji. Obecnie studiuje na piątym roku psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, na specjalizacji psychologia zarządzania i marketingu, a praca magisterska dotyczy wpływu reklamy na świadomość odbiorcy.

W (bardzo niewielu) wolnych chwilach usiłuje wychować jamnika, czyta polską fantastykę i literaturę grozy, ogląda horrory, tańczy taniec brzucha, chodzi na koncerty i pisze artykuły o muzyce niezależnej dla AlterNation Music Magazine.
Kreator stron www - szybka strona internetowa