Partnerzy

Instytut Północny (IP) jest otwarty na każdą ideę i projekt, którego celem jest poprawa świata poprzez szacunek dla ludzi i ich wolności.

Misją fundacji Instytut Północny jest wielotorowy rozwój cywilizacji człowieka, zarówno poprzez wspieranie badań naukowych, promowanie kreatywności artystycznej, a także przez wspieranie przedsiębiorczości i innowacyjności.
Cafe Targowa. Zawsze świeżo palona, świeżo mielona i zaparzona, 100% Arabica z różnych zakątków świata. Do tego pyszne babeczki, rozgrzewające napoje ;),
gorąca herbata i czekolada. Znajdziesz nas wśród kwiatów obok biura podróży ;).
Węgierskie Kurtosze we Wrocławiu. Kurtosze wyrabiane są od podstaw, począwszy od ciasta. Nie zawierają żadnych polepszaczy, spulchniaczy, konserwantów, utrwalaczy ani gotowych półproduktów, w postaci specjalnych mieszanek, czy też gotowego ciasta !! Co więcej- ciasto na kurtosze nie zawiera jajek ani mleka więc alergicy mogą się nim spokojnie zajadać:).
Amadora Obrazki Piaskowe. Obrazki piaskowe to niezwykłe zestawy,
które są bardzo dobrym treningiem dla małych rąk i umysłów.
Pomagają rozwijać wyobraźnię, umiejętność obserwacji i poczucie estetyki. Wyciszają i uczą cierpliwości. Pozwalają poznawać barwy, dobierać i mieszać je. Skończona praca jest wyjątkowa i piękna w swoim rodzaju; ciekawa i użyteczna. Można ją dodatkowo wykorzystać do ozdobienia dziecięcego pokoju.
Instytut Studiów Azjatyckich. Głównym celem Instytutu jest prowadzenie badań nad
kulturami azjatyckimi oraz ich promocja. Działając na rzecz upowszechniania dziedzictwa kulturowego tego obszaru Instytut angażuje się w organizację wydarzeń artystycznych i edukacyjnych, publikację tekstów naukowych
i popularnonaukowych itp.
eMSA Inicjatywa Edukacyjna to grupa pasjonatów, mobilna szkoła edukacji pozaformalnej, konsulting, badania i wywiady terenowe, diagnozy, placemaking (tworzenie Miejsc przez duże M, czyli aktywizacja i animacja społeczna i przestrzenna), warsztaty projektowe, konferencje, seminaria...

To także idea, metoda, program edukacyjny, wolontariat itd. – wymiarów istnienia eMSA jest wiele, może być ich jeszcze więcej. 
SPLOT SZEWSKA to z jednej strony nieformalne partnerstwo lokalne, z drugiej to wydarzenie społeczno-kulturalne. Cele Splot Szewska: 1) dostarczenie mieszkańcom tego obszaru i wszystkim przechodniom interesującej i pro-społecznej oferty spędzania czasu wolnego w przestrzeni publicznej ulicy, 2) promocja potencjału kulturalnego i gospodarczego ulicy Szewskiej, 3) aktywizacja społeczna, kulturalna i gospodarcza ulicy Szewskiej, 4) splatanie (SPLOT!) kontaktów między ludźmi, a przez to ciągły rozwój kapitału społecznego.

Patronat medialny

Wrocławska Sekcja Alternatywna
Gdzie Się Wybrać - Kulturalny Serwis Informacyjny
Stylowy Wrocław
Kreator stron www - szybka strona internetowa